تشکیلات

سلام.

فقط به اندازۀ یه پست برگشتیم که بذاریم و بریم. راستش این پست رو خیلی وقت پیش تهیه کرده بودیم که تو سالگرد بلاگفان بذاریم. ولی خب الان یهو دیدمش و با خودم گفتم که بذارم. توی این پست تاریخچۀ شکل گیریِ بلاگفان رو براتون آماده کردیم. همه چیزش هم مستند هست. اول شخص که ابو اسفنج هست، دوم شخص هم ابوالبلاگ تِدیانی اصل و سوم شخص که غایب هست، شهروند مریخی.

راجع به عکس ها توضیح میدم که اول توی یک گروه، که اتاق فکر رادیو پاتوق بود داشتیم بحث میکردیم. توی این گروه به غیر از ماها افراد دیگه ای هم بودن. مثلا مشتبا!

توی عکس دوم ابو اسفنج و ابوالبلاگ تدیانی اصل، توی بخش خصوصی در حال گپ زدن هستن.

توی عکس سوم هم گروهی با سه عضو، تحت عنوان سه کله پوک شکل گرفت و بحث ها پی گرفته شد.

نکتۀ قابل توجه این هست که یاسین، یا همون شهروند مریخی، دوست عزیز ماست و اگر شوخی باهاش کردیم، با رضایت کاملش بوده. یعنی بعدها ازش بابت انتشار این شوخی ها اجازه گرفتیم. ضمنا، فکر نکنید ابو اسفنج مخالف قضیه بوده! بلکه فقط در نقش یک مخالف ظاهر شده که بحث ها به صورت بهتری جلو بره.

اگر سوالی هم بود در خدمتیم زیر همین پست.

۲۸ نظر ۱۸ موافق ۲ مخالف
بلاگفان، یک نیروگاهِ غنی سازیِ لبخند، واقع در تنها جزیرۀ شادی در کلِ بلادِ بیان یا به عبارت بهتر سرزمینِ بیان هست. با ورود به این نیروگاه متعهد میشین که لبخند بزنین و با خروج از این نیروگاه متعهد میشین که تا ورود بعدی این لبخند رو حفظ کنین.
شعارمون رو هم حفظ کنین:
باحال باشید :)
HTML tutorial
نویسندگان
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان